Vojenský veterán Bratislava
VIANOČNÝ POZDRAV
christmas-1911637_1280-min.jpg

Vážení členovia a sympatizanti nášho občianskeho združenia

Rok 2021, ktorý z hľadiska epidemiologickej situácie bol pre všetkých náročný, sa nám blíži ku koncu a preto dovoľte , aby som Vám v mene mojom ako aj v mene rady nášho občianskeho združenia „Vojenský veterán Bratislava“ zaželal krásne vianočné sviatky a veľa pohody a zdravia do roku 2022 a aby sme toto covidové obdobie prežili v zdraví.

Zároveň chcem Vás uistiť, že aj v novom roku vynaložíme úsilie v pokračovaní našej činnosti v prospech vojenských veteránov podľa našich možností.

Predseda o.z. VVB

plk. v.v. Ing. ladislav Balla

2 Comments
 • by Juraj Kayser Posted 9. decembra 2021 21:13

  Dovoľte, aby som sa pripojil k p. predsedovi nášho o.z.
  Prajem nám všetkým a naším rodinám príjemné prežitie vianočných sviatkov a v roku 2022 veľa zdravia, šťastia a pohody. Aby sme sa v novom roku stretávali na našich spoločných akciách v plnom zdraví a dobrej nálade. Chcem v mojom mene poďakovať všetkým členom a sympatizantom za účasť na plánovaných akciách o.z. Vojenský veterán Bratislava.
  Pri prípitku k novému roku 2022 prosím venujte krátku spomienku na nášho kolegu mjr. v.v. Štefana Chňapeka.
  Ďakujem.
  Juraj Kayser

 • by Milan Sobek Posted 12. decembra 2021 14:19

  Prajem Vám veľa krásnych chvíľ v príjemnej atmosfére Vianoc v kruhu svojich blízkych, šťastie, zdravie, osobné aj pracovné úspechy, trpezlivosť, pochopenie, toleranciu, odolnosť aj ústretovosť voči všetkému a všetkým, ktorí nás v živote stretnú a hlavne spokojný život v roku 2022 želá

  Milan Sobek

Comments are closed.

Aj vy ste Vojenský veterán? Povedzte nám o tom